Hizmetlerimiz ve Ekibimiz

Çevre ve Madencilik Sektöründe 21 Yıllık Güven Yaratan Tecrübemiz

Fark Yaratan, Etkin ve İlerici Çözümler

BENSU ve ADG Maden, Çevre, Danışmanlık ve YTK Hizmetleri

ADG Madencilik 2000 yılında, maden arama ve işletme süreçlerinde, teknik destek ve projelendirme servisleri sunarak, maden ve çevre kanunu çerçevesinde hukuksal danışmanlık hizmeti vermek üzere Mehmet Lütfi Sakarya tarafından Ankara’da kuruldu.

2005 yılında ise Bensu Madencilik, birlikte çalıştığımız ve takım arkadaşlığı yaptığımız değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda faaliyetine başladı. Günümüzde, ADG Madenciliğin proje ve danışmanlık deneyimi ile desteklen Bensu Madencilik bünyesinde sahip olduğumuz Çevre Yeterlilik Belgesi, Yetkilendirilmiş Tüzel Kişilik (YTK) belgelerimizle ve yetkin kurucu kadromuz ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz

20 yılı aşkın deneyimimiz, alanında uzman ekibimiz ve sektörde güven veren markamız kimliğimiz ile madencilik alanındaki talep ve ihtiyaçlarınıza cevap vermek, sorunlarınıza çözüm üretmek ve yol arkadaşınız olmak üzere her zaman buradayız.

BENSU

MADENCİLİK VE MÜŞAVİRLİK

original logo

ADG

MADENCİLİK VE MÜŞAVİRLİK

0 +

Proje Sayısı

0 +

Yıllık Tecrübe

0 +

Referans Firma

Sertifikalarımız

Sektördeki tüm sorunlarınıza doğru ve etkili çözümler sağlayacak gerekli yetkinliklere sahibiz. Amacımız sizin işinizi kolaylaştırmak.

Ekibimiz

Kurucumuz Lütfi Sakarya ve ortaklarımız Hülya Sakarya ve Mete Aygan'dan oluşan kadromuza, alanında uzman ve deneyimli ekibimiz eşlik etmekte. BENSU ve ADG olarak biz, işinizi her zaman daha iyiye taşıyabilmek için sürekli gelişim ve yüksek iletişimi savunan bir ekip anlayışı sürdürüyoruz.